Dažniausiai užduodami klausimai, jų atsakymai

Dažniausi klausimai apie tekstilinius kilimėlius:

1) Per kiek laiko pagaminate kilimėlius?
Jei turime jūsų automobilio modelio kilimų lekalus (formas), tai apytiksliai per 30 min. ir jums nebūtina atvykti į mūsų gamybos vietą. Jūs galite juos užsakyti šioje svetainėje, ar bet kurioje jums artimiausioje prekybos vietoje (žiūr. „Kur nusipirkti“).
Jei lekalų neturime, jums teks atvykti pas mus ir mes pagal jūsų mašiną padarysime kilimėlius. Tai užtruks apie 1 valandą.
Jei turite senus, tinkančius jūsų mašinai kilimėlius, jums tereikia juos mums perduoti ir išsirinkti jums patinkančią dangą šioje svetainėje, mūsų ofise ar pas mūsų partnerius (žiūr. „Kur nusipirkti“).
Į Vilnių pagaminti kilimėliai ir kitos prekės išvežami antradienį ir ketvirtadienį, į Kauną - trečiadienį.
Fiziniams asmenims vežame tik per kurjerių tarnybą už papildomą mokestį.

2) Ar kilimėlių gamybai naudojate originalius lekalus (formas).
Visus naudojamus lekalus mes darome patys. Dažniausiai mūsų kilimėliai būna truputi didesni už originalius, geriau ir plačiau užkloja automobilio salono dugną.

3) Kokias dangas jus naudojate automobilių kilimėliams?
Mes naudojame veltinines ir kirpto pluošto ("veliūrines") dangas, specialiai gaminamas ir pritaikytas naudoti automobiliuose įvairiais metų laikais. Visos dangos pagamintos Belgijoje arba Olandijoje. Jos nelaidžios vandeniui, atsparios druskai, purvui, įvairioms dėmėms, neblunka ir neskleidžia jokio kvapo.

4) Kuo skiriasi veltininė danga nuo kirpto pluošto (veliūrinės)?
Veltinis nuo veliūro skiriasi gamybos būdu.
Veltinis, tai „suveltas“ įvairiaspalvis pluoštas, ant kurio užliejamas dangos pagrindas (guma ar gumos granulės). Prieš galutinį pagrindą papildomai gali būti užlietas dar vienas stangrinantis, vandeniui nelaidus sluoksnis.
Veliūras turi pirminį tekstilinį pagrindą, per kurį į viršų išnertas pluoštas. Viršuje jis nukerpamas ir sulyginamas. Pirminis tekstilinis pagrindas, dar vienas antrinis armavimo sluoksnis ir gumos ar gumos granulių pagrindas suteikia veliūrui stabilumo ir tvirtumo.

5) Ką geriau rinktis – veltinio ar kirpto pluošto (veliūrinę) dangą?
Kilimėlių komplekto kaina tiesiogiai priklauso nuo dangos. Veliūrinės dangos brangesnės. Veltinio dangos dažniausiai būna plonesnės ir pigesnės, bet abiejų tipų dangos puikiai tinka automobiliniams kilimėliams.
Iš veliūro lengviau išsipurto ir išsivalo purvas bei smulkios šiukšlės, jis „prabangiau“ atrodo automobilio salone. Iš veliūro lengviau išgaruoja susikaupęs vanduo.
Veltinis praktiškesnis, ant jo mažiau pastebimas purvas ir dėmės. Kai kurios mūsų siūlomos veltininės dangos  ypač storos ir atsparios dėvėjimuisi. 
Galite rinktis pagal kainą, išvaizdą ir poreikį.

6) Ar ilgai tarnauja jūsų tekstiliniai kilimėliai?
 Tarnavimo laikas priklauso nuo eksploatavimo sąlygų.

7) Ar galima užsisakyti tik vairuotojo ar tik priekinius kilimėlius?
Taip, bet tik tekstilinius. Apie tai reikia parašyti pastaboje, pildant užsakymo formą.

8) Ar galima tekstilinius kilimėlius naudoti ir žiemą?
Taip, galima, bet rekomenduotume storo veltinio ar veliūrinius kilimėlius. Jie geriau sugers visą ištirpusį sniegą ir sušalę nesukietės, nepraras formos. Rekomenduotume nors kartą per mėnesį juos praplauti vandeniu, pašalinti druskas, išsiurbti ir išdžiovinti. Negalima kilimėlių stipriai purtyti ar daužyti, nes juos pažeisite ar sugadinsite.

9) Kaip valyti tekstilinius kilimėlius?
Mūsų gaminamus tekstilinius kilimėlius jūs galite valyti su šepečiu, siurbti, plauti vandeniu ir plovimo priemonėmis. Jei labai užteršti, galite plauti suslėgta vandens čiurkšle. Po to reikia išvarvinti ar išsiurbti vandenį ir išdžiovinti. Tik negalima daužyti ir stipriai purtyti.

10) Ar galite jūs padaryti kilimėlį į bagažinę?
Taip, galime. Bet reikia atvykti į mūsų gamybos padalinį, nes bagažinių formų ir instaliuotos įrangos įvairovė labai didelė. Jums atvykus, kilimėlį į bagažinę padarysime pagal visus jūsų pageidavimus ir geriausiai tinkantį jūsų bagažinei.

11) Ką rinktis - tekstilinius ar guminius kilimėlius?
•    Jei jūs labai dažnai prinešate į automobilį daug purvo, dirbate aplinkoje, kur nešvaru, kur molis, purvas ar kalkės ir neturite galimybės išsivalyti ar pasikeisti batų, tuomet siūlome jums guminius kilimėlius, nes jie lengviau išsiplaus su vandeniu ir nereikės jų džiovinti.
•    Guminiai labai lengvai prižiūrimi ir praktiškai nekeičia išvaizdos, kol nepratrynėte skylės.
•    Jei jūs automobilį naudojate miesto sąlygomis, siūlome jums tekstilinius kilimėlius.
•    Tekstilinių kilimėlių dangą galima pritaikyti prie jūsų automobilio salono ir jie papuoš jį, suteiks jaukumo. Aukštos kokybės danga suteiks automobilio salonui solidumo ir prabangos jausmą.
•    Žiemą tekstiliniai kilimėliai sugeria visą vandenį ir jis „neteliūškuoja“dugne, dėl gumos pagrindo neprabėga į dugną, nemirksta jūsų batai ir kelnės. Neslidinėja vairuotojo batų kulnai. Puikiai džiūsta, net jei salono temperatūra neaukšta.
•    Vasarą dulkės lieka tekstilinėje dangoje ir oro srautas jas neišnešioja po visą saloną.

Dažniausi klausimai apie guminius kilimėlius:

1) Kada geriau rinktis guminius kilimėlius vietoje tekstilinių?
Jei jūs labai dažnai prinešate į automobilį daug vandens ir purvo, nuolat tenka išlipti ir įlipti aplinkoje, kur nešvaru, kur juodžemis,  molis, purvas ar kalkės ir neturite galimybės išsivalyti ar pasikeisti batų, tuomet siūlome jums guminius kilimėlius, nes jie greičiau išsiplaus su vandeniu ir nereikės jų džiovinti.

2) Kokie privalumai guminio modelinio kilimėlio (pagaminto pagal atitinkamą automobilio modelį)?
Toks kilimėlis idealiai atkartoja jūsų automobilio dugną, tiksliai priglunda prie dugno ir šonų, nesusidaro jokių nereikalingų raukšlių ar neuždengtų skylių. Salono dugnas geriau apsaugomas nuo drėgmės ir purvo, kilimėliai neslankioja, nekliūna ir neplyšta per raukšles. Su modeliniais kilimėliais automobilio salonas atrodo estetiškiau.
Jei automobilis turi fiksatorius kilimėliams, ant mūsų guminių kilimėlių tiksliai tose vietose yra sustiprinti gumos žiedai, užsimaunantys ant fiksatorių.
Jei kilimėlis priekyje ar gale yra ištisinis, jis gaminamas su specialiomis sukabinimo jungtimis.
Kilimėlių viršus rifliuotas apie 2cm dydžio kvadratais, todėl susikaupęs vanduo nebėgioja po visą paviršių, išėmus lengva išpilti.

3) Ar pas jus galima užsisakyti guminius kilimėlius bet kokiam automobilio modeliui?
Deja ne, nes yra modelių, kuriems gamintojai nedaro guminių kilimėlių. Mes sandėlyje turime apie 170 populiariausių modelių guminių kilimėlių ir stengiamės palaikyti ir pildyti pasirinkimą. Jei užsakysite per mūsų svetainę, mes jums pranešime, ar šiuo metu turime užsakyto modelio kilimėlius. Siūlome prieš užsakant susisiekti su mumis: "Kontaktai".

4) Kiek reikia laukti užsakyto guminio kilimėlio?
Guminius kilimėlius vežamės kas1,5-2 mėnesius. Jei neturime sandėlyje jūsų automobilio modelio kilimėlių, siūlome susisiekti su mumis "Kontaktai" ir mes atsakysime, kada numatomas atsivežimas.

5) Kur pagaminti jūsų guminiai kilimėliai?
Mūsų parduodami kilimėliai pagaminti Čekijoje. Jie atitinka visus ES keliamus reikalavimus ir yra sertifikuoti. Šių gamintojų kilimėliai plačiai paplitę Europos sąjungoje.

6) Ar jūsų guminiai kilimėliai skleidžia gumos kvapą?
Ne. Jie gaminami iš aukštos kokybės stabilizuotos gumos. Išbandėme praktiškai, palikę guminius kilimėlius uždaroje mašinoje kaitrioje saulėje.

7) Kiek ilgai tarnauja jūsų guminiai kilimėliai?
Labai priklauso nuo eksploatacijos intensyvumo. Ypač besitrinanti vairuotojo kulnų vieta yra sustorinta. Šių kilimėlių stabilizuota guma neturi mikroporų, labai lengvai valosi, išlieka elastinga šaltyje, netrūkinėja, atsparesnė trinčiai, todėl mūsų guminių kilimėlių tarnavimo laikas ilgesnis už analogiškų pigesnių kilimėlių.

8) Kokios spalvos jūsų guminiai kilimėliai?
Tik juodos.

Dažniausi klausimai apie PVC bagažines:

1) Ar tikrai reikalinga PVC modelinė bagažinė?
Mūsų parduodamos modelinės PVC bagažinės idealiai atitinka jūsų automobilio bagažinės konfigūraciją ir turi 4 cm aukščio bortelius, todėl jūsų automobilio bagažinės originali tekstilinė danga visada išliks švari ir nesubraižyta. PVC bagažinės praktiškai "nesudėvimos", išlieka lanksčios šaltyje, visiškai neperšlampa, nebijo jokių cheminių medžiagų, lengvai išplaunamos net nuo ištekėjusių tepalų, kuro, dažų, statybinių medžiagų.
Turėdami tokią bagažinę, nesijaudinsite, kad grįžtant iš maisto prekių parduotuvės gali išbėgti koks nors gėrimas, ar atitirpti mėsa; grįžtant iš žvejybos ramiai padėsite laimikį ir nešvarius batus; remontuodamiesi namus ramiai sukrausite tinko mišinius ir dažus; po išvykos į gamtą ramiai įsodinsite šunį, nekreipdami dėmesio į jo nešvarias kojas.
Be to galima panaudoti kaip kilimėlį atsiklaupti keičiant ratą, remontuojant, atsigulti lendant po automobiliu.
Šios PVC bagažinės turi gumuotą, neslystantį vidinį paviršių, todėl  daiktai neslydinės po visą plotą.
Tai ar jums reikalinga tokia bagažinė – patys nuspręskite.

2) Kiek reikia laukti užsakytos PVC bagažinės?
Nemažai modelių turime sandėlyje. Jei neturėsime, tai bet kurio modelio užsakytą PVC bagažinę atvešime per 1-2 savaites.

3) Jei savo automobilio modelio neradau PVC bagažinių sąraše?
Tuomet jums siūlome pasirinkti viena iš 4-ių universalių PVC bagažinių, kurios išmatavimai geriausiai atitiktų jūsų automobilio bagažinės dydį:
90 cm x 50 cm,
90 cm x 70 cm,
90 cm x 85 cm,
90 cm x 100 cm.Pradinis | Akcijos | Didmenininkams | D.U.K. | Apie mus | Kontaktai
UAB Autointerjeras, Kauno g. 36 - 221, LT-03202 Vilnius,
tel.: +370-699-05615 , +370-699-26616 , gamyba@autointerjeras.lt
Pradinis Akcijos Didmenininkams D.U.K. Apie mus Kontaktai