Apie Mus

UAB „Autointerjeras“ – pirmoji įmonė Lietuvoje, pradėjusi gaminti tekstilinius kilimėlius automobiliams. Pradėję verslą 1995 m. ir sėkmingai jį plėtodami, šiuo metu esame vieni didžiausių tekstilinių kilimėlių gamintojų Lietuvoje. Šiandien savo klientams galime pagaminti daugiau nei 1700 automobilių modelių skirtų tekstilinių kilimėlių. Sėkmingas bendradarbiavimas su Lietuvos bei užsienio verslo partneriais tekstilinių kilimėlių gamyboje bei prekyboje paskatino mus plėsti veiklą, kuria mes siekiame pasiūlyti visų rūšių kilimėlius - visų tipų automobiliams.

Mūsų bendrovėje galite įsigyti tekstilinių, guminių ir PVC kilimėlių, skirtų automobilio salonui bei bagažinei, kilimėlių pagal konkretų automobilio modelį arba universalių. 

UAB „Autointerjeras“ taip pat užsiima komunalinės ir statybinės technikos bei kelių tiesimo įrangos prekyba bei atsarginių detalių tiekimu. Pas mus galite įsigyti įvairius peilius ES ir NVS šalių greideriams, ekskavatoriams, frontaliniams krautuvams, buldozeriams ir sniego verstuvams bei varžtus ir veržles jiems tvirtinti. Peilių komplektai pagaminti iš nusidėvėjimui atsparaus nerūdijančio plieno ir skirti Caterpillar, Case, Komatsu ir kitų modelių mašinoms. Platesnę informaciją apie produktus rasite www.komunaltech.lt puslapyje.

Mes visuomet siekiame ir sieksime pateikti jums tik kokybišką produkciją, patenkinti visus jūsų poreikius, įgyti ir išsaugoti jūsų pasitikėjimą, nuolat tobulėti ir judėti į priekį.

Pradinis | Akcijos | Didmenininkams | D.U.K. | Apie mus | Kontaktai
UAB Autointerjeras, Kauno g. 36 - 221, LT-03202 Vilnius,
tel.: +370-699-05615 , +370-699-26616 , gamyba@autointerjeras.lt
Pradinis Akcijos Didmenininkams D.U.K. Apie mus Kontaktai